Prosinec 2009

VEŘEJNEJ TRAPAS!

28. prosince 2009 v 18:21 | Vládce všech blogů |  Pořád nemáš dost??
Tak tohle je vážně, ale vážně TRAPNÝ. Když chce bejt hvězda a považuje se za 'hvězdu', neměla by se taky trošku umět chovat???? Vážně PÍČA ZMRDANÁ NEJVĚTŠÍ, chápe někdo, proč si fotí tu svojí tlustou nechutnou prdel??? Celýmu světu jí strká pod nos a tim prokazuje, jaká to je DĚVKA. Takhle PÍČA vážně nemá žádnou úroveň. Fracek skurvenej. Nechápu DŮVOD, PROČ se fotí jak děvka a pak to rozesílá po celý Zemi. Asi si myslí, že je SEKSI coo?? Hmmm ale asi jí zklamu, můj názor ROZHODUJE a já řikám, že je to OBLUDA, takže to asi fakt bude OBLUDA!!!!!!! Prostě se chce zalíbit, to je CELÝ. A prosím, ušetřete mě komentů typu, ''závidíš jí coo?'' a podobný žvásty!! NEZÁVIDIM JÍ ANI HOVNO!!!! Bože nikdy se z ní nemůže stát hvězda, když se chová jak ČUPKA. Nazdar fakani a smiřte se s tim, že CYRUS JE DĚVKA SLIZKÁ!!!!! STE DESETILETÝ FAKANI, TAKŽE VÁM NEZAZLÍVÁM ŽE SE Z NÍ MUŽETE UDĚLAT MENTÁLOVÉ ALE JÁ BYCH JÍ ZAKOPAL......ZAŽIVA!!!!ŘIKEJTE MI KILL BILL

.....

ZVRATKOVÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!

Nejhorším filmem roku 2009 zvolena Hannah Montana

27. prosince 2009 v 17:50 | Vládce všech blogů |  Něco k pobavení
Konečně vyšla pravda na povrch... Kdo by se taky na takovou sračku díval! Z celý HM a Majlinice se mi chce blít... taková malá bestie! Jinak sem si všimla, že u vymyšlenejch článků si držku otvíráte, ale u pravdivejch radši mlčíte... tak se užte teď socani!
Hannah Montana je produktem amerického studia Walt Disney. Teenagerský příběh vypráví o Miley, která si užívá života popové hvězdy pod jménem Hannah Montana. Otec ji jednoho dne odveze na venkov do rodného Tennessee, protože Miley se mění v rozmazlenou hvězdu. Postupem času si začne na nový život zvykat a začne se jí tam dokonce i líbit. Pochopitelně dojde i na lásku.
Pro pobavení přidáváme i pár názorů diváků, kteří o filmu diskutovali na stránkách Československé filmové databáze.

Nejvtipnější reakce diváků:
"Takový humus, že byste si měli vzít do kina pro jistotu náhradní oblečení, krabičku první pomoci a možná i pytlíky na zvracení"

"Opravdu nejsem masochista, abych zvládl více než 20 minut tohoto skvostu..."

"Kopanec do slabin všem, kteří si mysleli, že největší Disneyho zlo přestavuje zpívající Zac Efron v objetí Vanessy Hudgens"

"Je to blbost ráže 9mm..."

vymrdejte se s majlusáckou sračkou kkti

23. prosince 2009 v 18:22 | Vládce všech blogů |  SLOVO BOŽÍ
zduř vyjebanci tak zejtra máte vánoce co, si myslíte že vám ježuch nadělí náký sráčoviny s majlinicí co ale omyl budete mít pod tou skurvenou větví nasrááno vy hovada debilní:D sama majlina to zařídí si nemyslete, všude sere tak nasere i u vás v kumbále kreténi vypíčený:D jak teď leží v tý nemocnici tak teda nemůže takže nasere do skumavky a pěkně vám to všem rozešle jako takový malý dáreček bohužel nemůže srát osobně no tak třeba příští rok:D jestli jí teda zase někdo nevomrdá:D nazdar vy ubožáci santusácký:D piččoooooooooooo

Správička čuraci xD

22. prosince 2009 v 19:05 | Vládce všech blogů |  MAJLUS SRAJLUS
Nazdar kokoti skurvený:D už ste slyšeli o tý super novince která se tomu hovadu Majlině stala? vlastně vy nesledujete zprávy sry:D Já budu tak hodný a informuju vás vy zajebanci ale nedělám to pro vás abyste si nemysleli jen mě tato správička potěšila tak se chci podělit debilové:D včera tu namrdanou kurvu někdo pěkně vopíchal PROSTĚ VOPRCAL chápete to vy zasraný zmrdi PŘEPÍCH:D:D CHACHAAA pěkně jí rozmrdal tu její netknutou kundu vysranou muselo jí to dost bolet když byla ještě panna (když nepočítám šukačky s jejim fotrem, páč ten má místo péra pouze šourek) ale ten TÝPEK borec jaxviň si jí pěkně nabral ta děfka má místo píči díru jak po atomovym výbuchu a ten boreček jí taky vomrdal do tý její skurvený prdele, udělal jí pěkný vyšetření střev, mimochodem to taky mile bolí:) no nicméňě ta vaše debilní pizda teď leží v nemocnici:D marry chritmas mijlinice zmrdice zasraná pičo:D:D:D

Miley slaví Vánoce?

20. prosince 2009 v 12:42 | Vládce všech blogů |  Pořád nemáš dost??
Oooou... ajéééje, tady se Majlinici zas něco povedlo. Bože PIČČČA jako svině, docela zrůdička nemyslíte? xDD Tagže jentak pro UPŘESNĚNÍ. Majlinice se nejspíš rozhodla oslavit Vánoce ZCELA PO SVÉM. Ale je to pěkně nechutný, snažila se nakreslit si na xicht obličej a čumte jak to dopadlo! HUMÁČ. Takhle to vypadá, když se Majlinice maluje sama bez pomoci profesionálů. Né nadarmo se říká, že spratkum do ruky šminky nepatřej. No prostě bych jí samou láskou skopal. A ty nechutně obarvený vlasy, korále od čimpongáčů, trapnej vohoz + nechutnej výraz v držce. Ale nesmíme jí to zazlívat, je to přeci jenom mentál a občas jí rupne v kouli ne? :* Tak třeba se chtěla líbit Santovi a chtěla ze sebe udělat Santici (nebo satanici?). Každopádně tenhle kousek jsem vám sem musel dát, abyste se taky poblili, egzoti xDDD A na konec ještě jednu věc... Majlina mě POPROSILA, jestli bych vám sem od ní nemohl dát vzkaz tak tady ho máte: ,,Ahojki zlaťýčka myluju vás že ste moje fanouškové. Přejy vám fšem veselí vánoce a ať se vám hlavňe ňyc nestane, a pamatujte na Santu Klauze buťe hodní lyďy ať vám taki ňeco naďelý. papa vaše Malay Curys.'' No tak to by stačilo, aby se nám ta kráva nerozplynula, stejně mektá sračky, ani se neumí podepsat. No nic, každej má v sobě zvířecí pudy, tak se mějte a držte se Majliných rad, nazzzzdar xDD.

VORANGUTAN JAKSVINĚ

17. prosince 2009 v 19:57 | Vládce všech blogů |  Něco k poblití
Kurva ty voe co to je vopice zjebaná no to di do piči že vorangutani můžou chodit volně po ulici!! do hajzlu za co platim vodstřelovače! vole do prdele nechaj běhat takovou ohavnost majlinici VOLNĚ V CIVILIZACI! To je vo zdraví tohle vidět tak zaprvý potkat tohle na živo je dost riskantní! to jistě chápete nebo vy už ste to vlastně pochopili zmrdi spíčený PROTO MÁTE ZASRANĚ NARUŠENÝ MOZKY PROTOŽE NA NÍ čumíte dnes a deně a za druhý to všude po ulici sere no jestli se tomu ještě tak dá řikat! jak nazvat uplně monstrozní haldu sraček vod spíčený majlinice? nevim a radši na to ani nechci myslet díky bohu že můžu být normálním krásným a chytrým ČLOVĚKEM ne takovej mentál skurvenej jako vy vy HOVADA. Kunda piča zmrd tohle je vážně kousek k zeblití SO ENJOY IT protože já vím moc dobře že váš způsob onanování spočívá v čumění se na takto nechutný předmět (ta zrdudná fotka) a následné blití z čehož vyplívá jistý (pro mě zcela ohavný, nechutný oplzlý a nepředstavitelný) pocit euforie ale nedokážu to pochopit ještě že tuhle zrůdnost nemusim zažívat díky bohu opravdu díky! TAK S CHUTÍ DO TOHO VOBLUDY:-)
JO a ještě malý dodatek, už se chystám na majlinu sám když to neni nikdo jiný schopný udělat. No jo všichni se toho zvířete bojej ale já JÁ JÍ VODSTŘELIM DO PALOICE Z VESMÍRU KUNDU DEBILNÍ.

Lezbické CYRUS-orgie

16. prosince 2009 v 21:26 | Vládce všech blogů |  Něco k poblití
No tak tohle už sme věděli, že je to lezba, ale nevěděli jsme, že je to PORNO-hvězda zabývající se lezbickýma scénama. OČIVIDNĚ si natáčení užívá, ale je to pěkně nechutnej pohled. Zajímá mě, co tomu řeknou fanoušci (nebo spíš smečka dětí) :DDD Jako já osobně se na tohle nemůžu ani dívat je to nechutné, ale spolupráce s lezbama jí de na jedničku!!! Ty VOLE taková píča, čumte jaký má mastný pačesy a hnusně levnou podprdu. A vypadá pěkně nadrženě, už to chtěla mít asi za sebou ten orgáč lezbickej zesranej. ŠTĚTKA no fujj kam se můžu vyzvracet? Jako tahle svině si nezaslouží ani hovno......*pšouk* Bych jí rozerval na kusy že byste jí neposkládali vy HOMOUŠOVE!!!! Děte se vyteplit a nezapomente si vytisknout tenhle nechutnej důkaz!!! Teda pokud umíte pracovat s tiskárnou trotlové spíčení!!!!! :)))) A NEMYSLETE SI ŽE TOHLE JE KONEC, JÁ MAJLINU ZNIČIM!!!!!

BRAVO - Miley se chová jako striptérka?!

16. prosince 2009 v 21:17 | Vládce všech blogů |  Něco k pobavení
Našla jsem jeden článek z Brava, který je podobný tomu, co jsme sem už dávaly. Týká se to toho, že se Majlinice chová jako striptérka a děvka! Tady si celý článek můžete přečíst!
Šok! Co to seriálová Hannah Montana provedla?
Nelítostné odsouzení od zahraničních médií sklidila hvězda seriálu Hannah Montana Miley Cyrus! Na nedávném předávání Teen Choice Awards podle nich totiž předvedla příliš vyzývavou show a její tanec u tyče se prý hodil spíš pro striptérku!

Otec Miley Billy-ray Cyrus s tím ale rozhodně nesouhlasí! "Víte co? Miley prostě miluje zpívání a show! Chce pobavit lidi, nic víc," brání Billy-ray svoji dceru a dodává: "Vždycky jsem jí říkal, ať dělá to, co jí baví, zaměří se na umění a nestará se o názory jiných!" Podle otce Miley je hlavně důležité nechávat děti volně růst. "Dal jsem svým dětem dostatek svobody, aby mohli dělat svoje umění tak, jak oni chtějí. Myslím, že je to důležité," nechal se slyšet Billy-ray na závěr!

Když o tom píše i Bravo a objevuje se to v médiích, tak na tom něco pravdy bude, ne!? :DDD

Majlina si ráda přivydělává...

16. prosince 2009 v 16:59 | Vládce všech blogů |  Něco k pobavení
Práce paparazzi je opravdu někdy nechutná, ale někdy prozrazuje věci, které by nikdy nepronikly na povrch! I v případě Majlinice to tak je! Použila svou nechutnou paruku k přividělání pár šupů. Moc jí to nevynášelo a tak začala prodávat něco ze sebe jako děvka! Paparazzi pár fotek zveřejnili a vy se na ně můžete podívat!
Ale zase na druhou stranu jí to jako děvce dost sluší! Ta musí vydělácat, co!? :D
Na fotkách jsou i její dobré kámošky z kurevské branže! :D
Děvky jak vyšíté :D
Divim se těm, co si ji koupí, že to dělají s dítětem! Ble, ona je fakt odporná! Takovej spratek :D
Teď už se nedivim, že je tak prachatá... ale tak existuje dost nechuťáků, který si rádi užijou i s monstrem :D

Majlina bez make-upu!

15. prosince 2009 v 19:39 | Vládce všech blogů |  Něco k poblití
Jen tak pro vysvětlení trotlům, který na náš blog neustále píšou, že Majlinici závidíme! Není ji co závidět... Její držka je pěkně nechutná! Vám se líbí, jen když má na džce tunu make-upu! Nikdy bych s ní neměnila její nechutnej voplzlej ksicht! Když se dívám na ty fotky, tak se mi zvedá kýbl! Jak může bejt takhle někdo nechutnej! Ona má tak zničenou držku od všech těch líčídel, až je to hrůza!
HMM, TAK TEĎ TU NAPIŠTĚ VÁŠ NÁZOR! KOMU SE POPRAVDĚ MAJLINA LÍBÍ I NA TĚCHTO FOTKÁCH?


Čumte na ten megáckej BEĎAR na čele! Nechutný!
Pro více fotek klikněte na Celý článek...

Jste nejvíc kokoti xDD

15. prosince 2009 v 18:38 | Vládce všech blogů |  SLOVO BOŽÍ
No TAKŽE ZLATA MOJE xD (pro ty se slabším myšlením IRONIE samozřejmě)... K předchozímu článku ste tu blili do komentů takový sračky typu: ,,Jééžišmarjáa dyt je to fotomontáž, jestli si to nepoznal'', nebo ,,Ty kokote to je fotomontáž!! Co to sem dáváš.'' A PODOBNĚ! ty vole ty ste uplne nejvetsi kryplové ANTI blog je v podstatě celej založenej na montážích dementi zesraný :DDD Asi nevim, že to je montáž ste DIVNY jako xDD Tady de o tom tu děvku ZESMĚŠNIT debílcii. Jo a tenhle článek sem píšu jen pro vysvětlení, NEBUDU KAŽDYMU Z VÁS EXTRA LEJZT NA VÁŠ TEPLEJ BLOG A EXTRA ODEPISOVAT. nemám na vás čas zmrdci :) Jenom pár slušnejch lidí to pochopilo, ste debilní takže se vraťte na vaše vyšuklý blogísky a hnijte dál socani :*

UŽ nigdy NEZHUBNEŠ ty kundo xDDD

13. prosince 2009 v 18:13 | Vládce všech blogů |  Něco k pobavení
Hmmm. TAK TOHLE JE FAKT NECHUTNÝ!!!! Už dřív se povídalo o tom, že Milinice je v jináči, ale nikdo tomu moc nevěřil, což se dá pochopit (kdo by šukal mentála, že xDD) Ale ted se to provalilo. FUJJJJ čumte jaká je z ní tlustá svině!!! Za chvíli vyvrhne to zvíře ze svýho nechutnýho těla ven a bude tady další zmrd z Cyrusovců. No to mě poserte!! UŽ ABYCH zakládal další rubriku pro toho šmejda skurvenýho. HM ale bude z ní pěkně tlustá mamina, už NIGDY NEZHUBNE!!!!ROZLUČTE SE SE SVOU MILOVANOU MILEY CYRGUS, TED JE TO NECHUTNÁ SUMO-MÁMA. Ale podle mě by měla ona nejdřív dospět a až pak šukat. Už ste něgdy slyšeli, že by DÍTĚ MĚLO DÍTĚ??? já teda ne. Jo asi ten malej čurak nedonošenej bude jejiho fotřika nadrženyho, udelal ji faracana, ona si to nechala libit a ted to maj oba natvrdo!!! NECHUTNEJ INCEST POBLIJU SE Z CELY JEJICH RODINY!!!
PS: píča ješte ted jí teče slina z držky (přes dvojitou bradu) xDD a už bude RODIT NECHUTNÝHO GLUMA se zeseru no fujjjjec prostě!! xD

Majlinice je děvka u tyče!

13. prosince 2009 v 15:32 | Vládce všech blogů |  Zkoukni hnus
A je to jasný, konečně se to provalilo! Majlinice je děvka! Předvedla to i na udílení cen Teen Choice Awards 2009. Vystupovala se svou písní Party in the USA... nakonec skočila na pojízdný vozík s tyčí. Kroutila se u ní jako pravá děvka. Hold to má v genech! :D Tohle by jí šlo, ale zpěv!? Nechutný! Takže menší rada pro Majlinu: Jako děvka u tyče by ses uživila líp! ;) :DDD

Přečtěte si to! (No pokud umíte anglicky, smradi :D)

A tady samotné nechutné vystoupení!
Nevim proč, ale přijde mi. že zpívá jako by blila! :D Ble ble... :D Blitka vyblitá :D

Ahojki blbečkové :)

13. prosince 2009 v 12:20 | Vládce všech blogů |  SLOVO BOŽÍ
No nazdááár tak koukám, že už se tu začínáte rozjíždět a nadávkama nešetříte.. hehe no ale to je dobře, aspoň se pobavim, jen pište dáál :) Jo a tenhle blog trapnej není a ani já nejsem trapnej, já sem Bůh, Pán, Vládce všech blogů (i těch vašich), sem prostě originálníí a ještě teď smrdim novotou... a jsem moc rád, že sem chodíte, ale nechci, abyste si z mýho blogu udělali fstekárnu. Tak se mějte a pochčijte a poserte Majlinuu (skurvenou píču xD ). ZZzdar obludy!!

Majlinice má alchajmra! :D

12. prosince 2009 v 22:11 | Vládce všech blogů |  Zkoukni hnus
Ha, má alchajmra a je jí teprve 17! Podívejte se na pár videí! Hold alchajmr není nic hezkého :D Ale ona si to zaslouží, bestie :D A ještě k tomu ani neumí zpívat... fuj

(1:15)Majlinice kopíruje ostatní celebrity!

12. prosince 2009 v 22:05 | Vládce všech blogů |  Zkoukni hnus
Majlinice nemá svůj styl a tak aby byla oblíbená kopíruje styl ostátních celebrit! Koukněte na tyhle videa! Je to KOPÍRKA ZASRANÁ! :D

Tady kopíruje Madonu - jezdí na pojízdném vozíku s tyčí


Tady dokonce kopíruje písničku od Avril podobnou melodií!

A pokud vám to nepřijde stejný? Tak čumte tady! Tohle je zkopčený jako svině! Fuj, že se nestydí! BLE

A další, kdybych to měla přídávat... tak tu sedím půl dne! :D

Majlinice žere svoje nehty a lak! :D

12. prosince 2009 v 21:57 | Vládce všech blogů |  Něco k poblití
Tak tohle je taky pěkně nechutný! Majlinice ukázala, že nepatří do vrstvy celebrit, které o sebe pečují! Celebrita, která si kouše nehty a okusuje si s nimi i lak... tak to není žádná celebrita na úrovni... tak ale aspoň, že to dává Majlinice najevo a neskrývá to! Její nechutný ruce jsou až k blití! A ještě se s tim nechá vyfotit k promo fotkám k jejímu novými videoklipu k písni 'Party in the USA'. Opravdu je to ještě dítě! :DDD

Majlinice a upír!? To těžko! :D

12. prosince 2009 v 21:46 | Vládce všech blogů |  Něco k pobavení
Trapaz, jak si někdo může myslet, že je upír! :D Majlinice nafotila jednu fotku, kde se chtěla podobat Belle (Kristen Stewart). Tohleto je už opravdu uvažování malého dítěte :D
Ale tak necháme Majlinku při představě, že je upír! :D Zajímalo by mě, jetli se živí svojí krví! Hmm, fuj...
Všiměte si podobností! Rudé rty, nahota (ramena), rozevláté hnědé vlasy a bílá kůže! Tohle už není náhoda! Možná by se měla vrátit zpět k pohádkám a přestat se dívat na podobné filmy. Pak z toho totiž magoří! Ale tak zase, může být blbější než je teď? :DDD Ne, nemůže! :D

Boží videjko xDD

12. prosince 2009 v 15:43 | Vládce všech blogů |  Zkoukni hnus
Tak tohle video je fakt boooomba se poserete až to uvidíte!!!! xDD hahahha a fakt superrr obrázky no proste kráása je to moc vyvedený pěkný, no heské prostě musíte vidět :)


"porno"

12. prosince 2009 v 13:00 | Vládce všech blogů |  Něco k poblití
To si děláš prdel ne?! Tomuhle se řiká dětský porno ale dost vodporný. Tohle je k poblití než abych se z toho udělal. Tak odpornou děfku už sem dlouho neviděl:! fakt hnus dětskej tohle. Možná bych pochopil že tohle monstrum vzrušuje jejího scvrklýho otce, ale tatíček by si její prasacký fotky měl nechat pro sebe a neprodávat je, šuká s ní a ještě na tom vydělává. Hnus tohle!